DANE KONTAKTOWE
DANE TELEADRESOWE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przetrzymywanie moich danych osobowych niezbędnych do korzystania z materiałów serwisu przez NID zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

PRZYPOMNIJ HASŁO

<< < KALENDARIUM / 2012 / MAJ > >>

  DZIEDZICTWO
  KULTUROWE W REGIONACH

  mapa WYBIERZ WOJEWÓDZTWO
   
   
   
  AKTUALNOŚCI

  Wizja lokalna "Społeczna mapa Radości"

  Zapraszamy wszystkich mieszkańców Radości do wspólnego tworzenia mapy osiedla! Przyjdź na jedno z naszych spotkań, wskaż na mapie swoje ulubione miejsca i przekaż nam swoją opowieść! Możesz także podzielić się z nami starymi zdjęciami, które zostaną zamieszczone w naszym spacerowniku.

  >

  Lasy bukowe w Bieszczadach na Liście informacyjnej

  Na listę informacyjną Polski, zgłoszone zostały lasy bukowe w Bieszczadach jako element rozszerzenia seryjnego, transgranicznego wpisu pierwotnych karpackich lasów bukowych i starych lasów bukowych w Niemczech, miejsca światowego dziedzictwa UNESCO znajdującego się obecnie na obszarze Słowacji, Ukrainy (wpis z 2007 r.) i Niemiec (rozszerzenie z 2011 r.).

  >

  Dzień Archeologii

  24 br. lipca odbędzie się pierwsza polska edycja „Dnia Archeologii”, którego pierwowzorem jest międzynarodowy „Day of Archaeology” zainaugurowany w Wielkiej Brytanii cztery lata temu. Wydarzenie odbywa się jedynie w przestrzeni Internetu.

  >

  << <
  1 2 3 4 5
  > >>