DANE KONTAKTOWE
DANE TELEADRESOWE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przetrzymywanie moich danych osobowych niezbędnych do korzystania z materiałów serwisu przez NID zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

PRZYPOMNIJ HASŁO

<< < KALENDARIUM / 2012 / MAJ > >>

  DZIEDZICTWO
  KULTUROWE W REGIONACH

  mapa WYBIERZ WOJEWÓDZTWO
   
   
   
  AKTUALNOŚCI

  7. Spotkanie Opiekunów Pomników Historii w Łodzi

  30 maja 2017 roku w Łodzi odbędzie się już 7. Spotkanie Opiekunów Pomników Historii. Temat przewodni tegorocznej edycji – „Zabytki techniki – jak wykorzystać ich potencjał” ma skłonić do dyskusji nad wyzwaniami, jakie stoją przed zarządcami obiektów technicznych i inżynieryjnych w dobie wzmożonego zainteresowania architekturą industrialną zarówno wśród osób prywatnych, jak i wielu przedsiębiorców, a także nad zastosowaniem strategii edukacyjno-popularyzatorskiej z zachowaniem i poszanowaniem tych zabytków dla przyszłych pokoleń.

  >

  Wystawa Zabytkowe rezydencje w krajobrazie przygranicznych regionów Polski i Niemiec

  W dniu 16 maja w na dziedzińcu gmachu Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu odbyło się otwarcie opracowanej przez Narodowy Instytut Dziedzictwa wystawy "Zabytkowe rezydencje w krajobrazie przygranicznych regionów Polski i Niemiec". Otwarcia wystawy dokonał Wojewoda Dolnośląski Pan Paweł Hreniak wraz Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków Panią Barbarą Nowak-Obelindą oraz Zastępcą Dyrektora NID Panem Mariuszem Czubą.

  >

  << <
  1 2 3 4 5
  > >>