DANE KONTAKTOWE
DANE TELEADRESOWE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przetrzymywanie moich danych osobowych niezbędnych do korzystania z materiałów serwisu przez NID zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

PRZYPOMNIJ HASŁO

<< < KALENDARIUM / 2012 / MAJ > >>

  DZIEDZICTWO
  KULTUROWE W REGIONACH

  mapa WYBIERZ WOJEWÓDZTWO
   
   
   
  AKTUALNOŚCI

  Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej – informacja o naborze wniosków

  Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie przedsięwzięć ze środków krajowych Narodowego Funduszu w ramach programu priorytetowego „Ochrona i przywracanie różnorodności biologicznej i krajobrazowej. Część 1) Ochrona obszarów i gatunków cennych przyrodniczo” dotyczących ochrony i rewaloryzacji zabytkowych parków i ogrodów wpisanych na Listę światowego dziedzictwa UNESCO oraz objętych ochroną w formie Pomnika Historii lub będących w zarządzie parków narodowych.

  >

  Polska gospodarzem 41. sesji Komitetu Światowego Dziedzictwa

  Porozumienie z UNESCO w sprawie organizacji przez Polskę 41. sesji Komitetu Światowego Dziedzictwa podpisał 19 kwietnia br. w Paryżu – w imieniu rządu Rzeczypospolitej Polskiej – Wicepremier, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Prof. Piotr Gliński. Sygnatariuszem umowy ze strony ONZ była Dyrektor Generalna UNESCO Irina Bokova. 20 kwietnia br. w siedzibie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego odbyła się konferencja prasowa, podczas której przedstawiciele organizatorów omówili szczegóły organizacyjne.

  >

  << <
  1 2 3 4 5
  > >>