DANE KONTAKTOWE
DANE TELEADRESOWE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przetrzymywanie moich danych osobowych niezbędnych do korzystania z materiałów serwisu przez NID zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

PRZYPOMNIJ HASŁO

<< < KALENDARIUM / 2012 / MAJ > >>

  DZIEDZICTWO
  KULTUROWE W REGIONACH

  mapa WYBIERZ WOJEWÓDZTWO
   
   
   
  AKTUALNOŚCI

  Znamy laureatów konkursu Zabytek Zadbany 2017!

  Kościół Najświętszej Marii Panny w zespole zamkowym w Malborku, Zespół pałacowo-parkowy w Dobrzycy, Skrzydło zamku książęcego, obecnie Centrum Konferencyjne ZAMEK w Szczecinku, Czworak - nazywany wytwórnią fajek - w Zborowskiem, Dworzec kolejowy Wieliczka Park oraz Kaplica Trójcy Świętej na zamku w Lublinie laureatami tegorocznego konkursu Zabytek Zadbany!

  >

  Konferencja prasowa w Bydgoszczy / Krajobraz mojego miasta

  19 kwietnia w Bydgoszczy odbędzie się premiera filmu „Krajobraz mojego miasta”. Premierę filmu poprzedzi konferencja prasowa, która odbędzie się 19 kwietnia o godz. 11.30. Wezmą w niej udział: prof. Magdalena Gawin – Podsekretarz Stanu MKiDN, Generalny Konserwator Zabytków, prof. Małgorzata Rozbicka – Dyrektor Narodowego Instytutu Dziedzictwa, Rafał Bruski – Prezydent Miasta Bydgoszcz oraz Mikołaj Bogdanowicz – Wojewoda Kujawsko-Pomorski.

  >

  Ruszyła strona KrajobrazMojegoMiasta.pl

  6 kwietnia 2017 roku Narodowy Instytut Dziedzictwa, we współpracy z Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego uruchomił stronę internetową www.krajobrazmojegomiasta.pl. Witryna stanowi dopełnienie kampanii społecznej „Krajobraz mojego miasta”, której celem jest zwrócenie uwagi władz samorządowych i społeczeństwa na problem chaosu reklamowego i właściwego planowania przestrzeni miejskiej.

  >

  << <
  2 3 4 5 6
  > >>