DANE KONTAKTOWE
DANE TELEADRESOWE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przetrzymywanie moich danych osobowych niezbędnych do korzystania z materiałów serwisu przez NID zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

PRZYPOMNIJ HASŁO

<< < KALENDARIUM / 2012 / MAJ > >>

  DZIEDZICTWO
  KULTUROWE W REGIONACH

  mapa WYBIERZ WOJEWÓDZTWO
   
   
   
  AKTUALNOŚCI

  2. edycja Szare Domy Festiwal Otwarty_Obiekt 1530 A

  Festiwal startuje 17 czerwca. Odwiedzający poznają proces budowy "Szarych Domów" w perspektywie rodzącego się w okresie międzywojennym w Polsce systemu planowania przestrzennego. Przybliżone zostanie także interdyscyplinarne zaplecze nowo kształtującej się myśli polskiej architektury na tle nurtów warszawskiej awangardy okresu międzywojennego

  >

  W Łodzi odbyło się 7. Spotkanie Opiekunów Pomników Historii

  30 maja 2017 roku w Łodzi odbyło się się już 7. Spotkanie Opiekunów Pomników Historii. Temat przewodni tegorocznej edycji – „Zabytki techniki – jak wykorzystać ich potencjał” miał skłonić do dyskusji nad wyzwaniami, jakie stoją przed zarządcami obiektów technicznych i inżynieryjnych w dobie wzmożonego zainteresowania architekturą industrialną zarówno wśród osób prywatnych, jak i wielu przedsiębiorców, a także nad zastosowaniem strategii edukacyjno-popularyzatorskiej z zachowaniem i poszanowaniem tych zabytków dla przyszłych pokoleń.

  >

  << <
  3 4 5 6 7
  > >>