DANE KONTAKTOWE
DANE TELEADRESOWE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przetrzymywanie moich danych osobowych niezbędnych do korzystania z materiałów serwisu przez NID zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

PRZYPOMNIJ HASŁO

INFORMACJE OGÓLNE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

    DLA WŁAŚCICIELI I ZARZĄDCÓW

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

      DLA SPECJALISTÓW

      Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

        << < KALENDARIUM / 2012 / KWI > >>

          DZIEDZICTWO
          KULTUROWE W REGIONACH

          mapa WYBIERZ WOJEWÓDZTWO
           
           
           
          Archiwum konkursowe
          Edycja 2015
          Laureaci konkursu:
              kategoria: Utrwalenie wartości zabytkowych pojedynczego obiektu
                                      Dawny szpital Świętej Trójcy w Broniszowie (woj. lubuskie)

                kategoria: Rewaloryzacja przestrzeni kulturowej i krajobrazu w tym założenia dworskie i pałacowe
                                      Zabytkowe domy na murze miejskim przy ul. Sowińskiego w Dobrym Mieście
                                   (woj. warmińsko-mazurskie)


                kategoria: Adaptacja obiektów zabytkowych
                                      Zespół kopalni Julia w Wałbrzychu, obecnie Park Wielokulturowy Stara Kopalnia – Centrum
                                     Nauki i Sztuki (woj. dolnośląskie)


                kategoria specjalna: Architektura i konstrukcje drewniane
                                     Willa Oksza w Zakopanem (woj. małopolskie)

                kategoria specjalna: Architektura przemysłowa i dziedzictwo techniki
                                     Dawne magazyny zakładów włókienniczych K. W. Scheiblera,
                                   obecnie siedzibia Art_Inkubatora w Łodzi (woj. łódzkie)


          Pełne wyniki tutaj


          Edycja 2014
          Laureaci konkursu:
              kategoria: Utrwalenie wartości zabytkowych pojedynczego obiektu
                                       Dawna rejencja, a obecnie Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki (woj. zachodniopomorskie)

                kategoria: Rewaloryzacja przestrzeni kulturowej i krajobrazu w tym założenia dworskie i pałacowe
                                      Zespół kaplic cmentarnych w Jeleniej Górze (woj. dolnośląskie)

                kategoria: Adaptacja obiektów zabytkowych
                                      Wieża Piastowska w Opolu (woj. opolskie)

                kategoria specjalna: Architektura i konstrukcje drewniane
                                     Cerkiew Prawosławnej Opieki Matki Bożej w Hańczowej (woj. małopolskie )

                kategoria specjalna: Architektura przemysłowa i dziedzictwo techniki
                                     Dworzec kolejowy w Puszczykówku (woj. wielkopolskie)

          Pełne wyniki tutaj

          Edycja 2013
          Laureaci konkursu:
                 kategoria: Utrwalenie wartości zabytkowych pojedynczego obiektu
                                       Zespół dworsko-parkowy w Łękach Górnych (woj. podkarpackie)

                kategoria: Rewaloryzacja przestrzeni kulturowej i krajobrazu w tym założenia dworskie i pałacowe
                                      Zespół pałacowo-parkowy w Żmigrodzie (woj. dolnośląskie)

                kategoria: Adaptacja obiektów zabytkowych
                                      Chasydzka synagoga w Dąbrowie Tarnowskiej (woj. małopolskie)

                kategoria specjalna: Architektura i konstrukcje drewniane
                                     Kościół filialny św. Anny w Brzezinach (woj. łódzkie)

                kategoria specjalna: Architektura przemysłowa i dziedzictwo techniki
                                     Zespół "Starej przędzalni" w Żyrardowie (woj. mazowieckie)

          Pełne wyniki tutaj

          Edycja 2012
          Laureaci konkursu:
                kategoria: Ochrona wartości zabytkowej pojedynczego obiektu
                                      Dwór w Kopytowej k. Krosna (woj. podkarpackie)

                kategoria: Rewaloryzacja przestrzeni kulturowej i krajobrazu w tym założenia dworskie i pałacowe
                                      Park Kulturowy Fortyfikacji Miejskich "Twierdza Gdańsk" (woj. pomorskie)

                kategoria: Adaptacja obiektów zabytkowych
                                      Spichlerz "Błękitny Baranek" w Gdańsku (woj. pomorskie)

                kategoria specjalna: Architektura i konstrukcje drewniane
                                     Kościół Świętej Trójcy i Matki Boskiej w Twardogórze (woj. dolnośląskie)

                kategoria specjalna: Architektura przemysłowa i dziedzictwo techniki
                                     Most wiszący na rzece Mała Panew w Ozimku (woj. opolskie)

          Pełne wyniki tutaj

          Edycja 2011
          Laureaci konkursu:
                kategoria: Ochrona wartości zabytkowej pojedynczego obiektu
                                      Kaplica p.w. św. Marii Magdaleny w Karniowicach (wo. małopolskie)

                kategoria: Ochrona przestrzeni kulturowej i krajobrazu w tym założenia dworskie i pałacowe
                                     Zakład Wodociągu Centralnego (Stacja Filtrów) w Warszawie (woj. mazowieckie)
               
                kategoria: Adaptacja obiektów zabytkowych
                                      Maszynownia Szybu Maciej w Zabrzu (woj. śląskie)

                kategoria specjalna: Architektura i konstrukcje drewniane
                                     Wiatrak w Sulmierzycach (woj. wielkopolskie)

          Pełne wyniki tutaj