DANE KONTAKTOWE
DANE TELEADRESOWE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przetrzymywanie moich danych osobowych niezbędnych do korzystania z materiałów serwisu przez NID zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

PRZYPOMNIJ HASŁO

INFORMACJE OGÓLNE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

    DLA WŁAŚCICIELI I ZARZĄDCÓW

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

      DLA SPECJALISTÓW

      Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

        << < KALENDARIUM / 2012 / KWI > >>

          DZIEDZICTWO
          KULTUROWE W REGIONACH

          mapa WYBIERZ WOJEWÓDZTWO
           
           
           
          Edycja 2011
          29 marca 2011 roku rozstrzygnięto konkurs „Zabytek Zadbany” - edycja 2011.

          Wyniki konkursu
          • Kategoria A /ochrona wartości zabytkowej pojedynczego obiektu/:
            • LAUREAT: Kaplica p.w. św. Marii Magdaleny w Karniowicach
            • NOMINACJE:
              • Bazylika p.w. Wniebowzięcia NMP w Starej Wsi k. Brzozowa
              • Kościół parafialny NSPJ w Zagwiździu
              • Kościół p.w. MB Królowej Polski w Iwęcinie
          • Kategoria B /ochrona przestrzeni kulturowej i krajobrazu (w tym założenia dworskie i pałacowe)/:
            • LAUREAT: Zakład Wodociągu Centralnego (Stacja Filtrów) w Warszawie
            • NOMINACJE:
              • Zespół pałacowo-parkowy w Węgrzynowicach
              • Zespół pałacowo-parkowy w Gułtowach
              • Koszalińska Kolej Wąskotorowa
          • Kategoria C /adaptacja obiektów zabytkowych/:
            • LAUREAT: Maszynownia Szybu Maciej w Zabrzu
            • NOMINACJE:
              • Muzeum Sopotu
              • Kamienica Naujacka w Olsztynie
              • Budynek przędzalni wysokiej w zespole dawnych zakładów Izraela Poznańskiego w Łodzi
                 
          • Kategoria D /kategoria specjalna: architektura drewniana/:
            • LAUREAT: Wiatrak w Sulmierzycach
            • NOMINACJA:
              • Spichlerz Galowice

          Jury konkursu:
          • prof. Ireneusz Płuska - przewodniczący
          • prof. Bogumiła Rouba - członek
          • Ewa Nekanda-Trepka - członek
          • Paulina Florjanowicz - członek
          • Mariusz Czuba - członek