DANE KONTAKTOWE
DANE TELEADRESOWE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przetrzymywanie moich danych osobowych niezbędnych do korzystania z materiałów serwisu przez NID zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

PRZYPOMNIJ HASŁO

<< < KALENDARIUM / 2012 / MAJ > >>

  DZIEDZICTWO
  KULTUROWE W REGIONACH

  mapa WYBIERZ WOJEWÓDZTWO
   
   
   
  AKTUALNOŚCI

  EDU.NID.PL – ciekawie uczymy o dziedzictwie

  Co to jest dziedzictwo, jakie mamy rodzaje zabytków, co oznacza niematerialne dziedzictwo kulturowe – takie pytania zadają Wam dzieci, uczniowie, podopieczni? Spieszymy z pomocą! Narodowy Instytut Dziedzictwa uruchomił portal EDU.NID.PL, który odpowie na każde tego typu pytanie, pomoże w edukacji, zachęci do zgłębiania wiedzy i wreszcie: w każdym zaszczepi chęć poznawania historii i kultury własnego regionu i Polski.

  >

  Patronat NID: www.galeriawycinanki.pl

  1 lipca została uruchomiona wirtualna galeria wycinanek pochodzących z różnych regionów Polski: www.galeriawycinanki.pl . Portal prezentuje wycinanki tradycyjne (ludowe) i współczesne oraz zawiera filmiki instruujące, jak wykonać papierowe dzieło sztuki. Projekt został objęty patronatem Narodowego Instytutu Dziedzictwa.

  >

  Webinar o konserwacji drewna

  Międzynarodowa Rada Ochrony Zabytków (ICOMOS) zaprasza na cykl specjalistycznych webinarów (seminariów internetowych) dotyczących konserwacji drewna. Pierwsze spotkanie odbędzie się 25 czerwca o godz. 20.00 czasu polskiego. Szczegóły:

  >

  << <
  2 3 4 5 6
  > >>