DANE KONTAKTOWE
DANE TELEADRESOWE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przetrzymywanie moich danych osobowych niezbędnych do korzystania z materiałów serwisu przez NID zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

PRZYPOMNIJ HASŁO

<< < KALENDARIUM / 2012 / MAJ > >>

  DZIEDZICTWO
  KULTUROWE W REGIONACH

  mapa WYBIERZ WOJEWÓDZTWO
   
   
   
  AKTUALNOŚCI

  SAMORZĄD DLA DZIEDZICTWA – START KONKURSU!

  Rozpoczął się nabór do nowego ogólnopolskiego konkursu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Generalnego Konserwatora Zabytków pod nazwą „Samorząd dla Dziedzictwa”. Jego adresatami są samorządy gminne (miejskie, miejsko-wiejskie i wiejskie), które wzorowo wywiązują się z obowiązku opracowywania i wdrażania gminnych programów opieki nad zabytkami, spełniając ustawowe cele realizacji tych programów.

  >

  Patronat NID: „Archeologia od kuchni”

  Muzeum Archeologii w Gdańsku w ramach Europejskich Dni Archeologii zaprasza 19 czerwca o godz. 12.00 na transmisję on-line na żywo pt. „Archeologia od kuchni”. W programie: zwiedzanie nowoczesnego studia fotograficznego, pracowni konserwacji, wizyta w magazynie oraz spotkanie z antropologiem.

  >

  Komunikat

  Zawiadamiamy, że archiwum ewidencji zabytków archeologicznych będzie nieczynne do dnia 31.10.2020 r.

  >

  Publikacje NID

  Jednym z zadań statutowych Narodowego Instytutu Dziedzictwa jest publikowanie i upowszechnianie wydawnictw z zakresu ochrony dziedzictwa kulturowego i opieki nad nim. Realizując to zadnie, Instytut przygotował obszerną ofertę publikacji, które ukazują się zarówno cyklicznie jak i okazjonalnie.

  >

  << <
  3 4 5 6 7
  > >>