DANE KONTAKTOWE
DANE TELEADRESOWE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przetrzymywanie moich danych osobowych niezbędnych do korzystania z materiałów serwisu przez NID zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

PRZYPOMNIJ HASŁO

<< < KALENDARIUM / 2012 / MAJ > >>

  DZIEDZICTWO
  KULTUROWE W REGIONACH

  mapa WYBIERZ WOJEWÓDZTWO
   
   
   
  AKTUALNOŚCI

  Patronat NID: www.galeriawycinanki.pl

  1 lipca została uruchomiona wirtualna galeria wycinanek pochodzących z różnych regionów Polski: www.galeriawycinanki.pl . Portal prezentuje wycinanki tradycyjne (ludowe) i współczesne oraz zawiera filmiki instruujące, jak wykonać papierowe dzieło sztuki. Projekt został objęty patronatem Narodowego Instytutu Dziedzictwa.

  >

  Webinar o konserwacji drewna

  Międzynarodowa Rada Ochrony Zabytków (ICOMOS) zaprasza na cykl specjalistycznych webinarów (seminariów internetowych) dotyczących konserwacji drewna. Pierwsze spotkanie odbędzie się 25 czerwca o godz. 20.00 czasu polskiego. Szczegóły:

  >

  SAMORZĄD DLA DZIEDZICTWA – START KONKURSU!

  Rozpoczął się nabór do nowego ogólnopolskiego konkursu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Generalnego Konserwatora Zabytków pod nazwą „Samorząd dla Dziedzictwa”. Jego adresatami są samorządy gminne (miejskie, miejsko-wiejskie i wiejskie), które wzorowo wywiązują się z obowiązku opracowywania i wdrażania gminnych programów opieki nad zabytkami, spełniając ustawowe cele realizacji tych programów.

  >

  << <
  4 5 6 7 8
  > >>