DANE KONTAKTOWE
DANE TELEADRESOWE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przetrzymywanie moich danych osobowych niezbędnych do korzystania z materiałów serwisu przez NID zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

PRZYPOMNIJ HASŁO

<< < KALENDARIUM / 2012 / MAJ > >>

  DZIEDZICTWO
  KULTUROWE W REGIONACH

  mapa WYBIERZ WOJEWÓDZTWO
   
   
   
  AKTUALNOŚCI

  Kampania „Krajobraz mojego miasta” na 5. Targach Dziedzictwo

  Narodowy Instytut Dziedzictwa organizuje podzielony na dwie sesje panel ekspercki, którego motywem przewodnim jest idea kampanii „Krajobraz mojego miasta”. Pierwsza sesja poświęcona będzie tematyce ładu przestrzennego i prawidłowego gospodarowania przestrzenią publiczną, a druga – ochronie świeckiej architektury drewnianej.

  >

  Międzynarodowa Podyplomowa Letnia Szkoła „Akademia Nieświeska”

  W dniach od 13 do 27 sierpnia br. odbyła się w Polsce, w formie objazdu studialnego w Warszawie, Krakowie, Łodzi i na Podtatrzu współorganizowana wspólnie przez Narodowy Instytut Dziedzictwa i Białoruski Państwowy Uniwersytet Kultury i Sztuki w Mińsku, druga część XXII Kursu Międzynarodowej Podyplomowej Letniej Szkoły „Akademia Nieświeska” pt. „Kształtowanie krajobrazu kulturowego”. Słuchaczami Kursu byli specjaliści pracujący w instytucjach związanych z ochroną zabytków pochodzący z Białorusi, Ukrainy i Litwy.

  >

  << <
  1 2 3 4 5
  > >>