DANE KONTAKTOWE
DANE TELEADRESOWE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przetrzymywanie moich danych osobowych niezbędnych do korzystania z materiałów serwisu przez NID zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

PRZYPOMNIJ HASŁO

<< < KALENDARIUM / 2012 / MAJ > >>

  DZIEDZICTWO
  KULTUROWE W REGIONACH

  mapa WYBIERZ WOJEWÓDZTWO
   
   
   
  AKTUALNOŚCI

  Seminarium "Dziedzictwo kulturowe w rewitalizacji"

  22 i 23 września 2021 w Pałacyku Konopackiego w Warszawie spotkali się przedstawiciele Wojewódzkich Urzędów Ochrony Zabytków, Urzędów Marszałkowskich zaangażowanych w projekt Regiony Rewitalizacji oraz Centrów Kompetencji NID ds. rewitalizacji. Celem spotkania było sieciowanie podmiotów wdrażających programy rewitalizacji uwzględniające dziedzictwo kulturowe.

  >

  Patronat NID: IX Międzynarodowa Konferencja Konserwatorska – Problemy muzeów związane z zachowaniem i konserwacją zbiorów

  Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie po raz dziewiąty zgromadzi u siebie konserwatorów, muzealników oraz pracowników naukowych podczas IX Międzynarodowej Konferencji Konserwatorskiej. Tegoroczny temat konferencji to „Problemy muzeów związane z zachowaniem i konserwacją zbiorów”. Konferencja, nad którą Narodowy Instytut Dziedzictwa objął patronat, odbędzie się w dniach 6-8 października 2021 roku w siedzibie Muzeum.

  >

  << <
  1 2 3 4 5
  > >>