DANE KONTAKTOWE
DANE TELEADRESOWE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przetrzymywanie moich danych osobowych niezbędnych do korzystania z materiałów serwisu przez NID zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

PRZYPOMNIJ HASŁO

<< < KALENDARIUM / 2012 / MAJ > >>

  DZIEDZICTWO
  KULTUROWE W REGIONACH

  mapa WYBIERZ WOJEWÓDZTWO
   
   
   
  AKTUALNOŚCI

  Patronat NID: Poznań Design Festiwal 2021 – startuje 10 września!

  Zakorzenienie. Inspiracja tradycją – to hasło tegorocznej 8. edycji Poznań Design Festiwal, święta designu, architektury i przestrzeni publicznej, które potrwa od 10 do 18 września 2021 r. W ramach wydarzenia odbędą się liczne panele dyskusyjne, wystawy, warsztaty, pokazy filmów i spotkania z rzemieślnikami promujące design jako sposób myślenia i twórczego rozwiązywania istotnych społecznie i ekologicznie problemów w nawiązaniu do materialnego i niematerialnego dziedzictwa kulturowego. Narodowy Instytut Dziedzictwa patronuje tej inicjatywie.

  >

  PATRONAT NID: Jarmark Jagielloński – re:tradycja

  Już 20-22 sierpnia 2021 Stare Miasto w Lublinie po raz piętnasty wypełni tradycyjna muzyka i rzemiosło. Motywy przewodnie tegorocznego Jarmarku Jagiellońskiego to - instrumenty tradycyjne oraz kobiety w kulturze tradycyjnej. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Narodowy Instytut Dziedzictwa objął patronat nad wydarzeniem.

  >

  Konkurs fotograficzny #szukajorla

  Na autorów najlepszych zdjęć polskich orłów czekają atrakcyjne nagrody – laptopy, tablety, smartwatche i abonamenty do biblioteki e-booków. Konkurs jest adresowany do uczniów, studentów i osób do 26 roku życia. Zgłoszenia można wysyłać do 28 sierpnia 2021 r. Narodowy Instytut Dziedzictwa jest współorganizatorem konkursu.

  >

  Już jest Narodowy Instagram Dziedzictwa

  Wystartował Narodowy Instagram Dziedzictwa – profil społecznościowy Narodowego Instytutu Dziedzictwa, który ma zachęcić najmłodsze pokolenia Polaków do odkrywania i zdobywania wiedzy na temat historii i dziedzictwa kulturowego. Projekt jest odpowiedzią na potrzebę prostych i interaktywnych form edukacyjnych i ma wspierać działanie nowej odsłony portalu zabytek.pl, który gromadzi informacje o niemal 500 000 zabytkach zlokalizowanych na terenie kraju.

  >

  << <
  3 4 5 6 7
  > >>