DANE KONTAKTOWE
DANE TELEADRESOWE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przetrzymywanie moich danych osobowych niezbędnych do korzystania z materiałów serwisu przez NID zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

PRZYPOMNIJ HASŁO

<< < KALENDARIUM / 2012 / MAJ > >>
  AKTUALNOŚCI

  Szkolenie „Konserwacja drewna w teorii i praktyce”

  Specjalistyczna Pracownia Terenowa NID „Centrum Architektury Drewnianej” rozpoczyna szkolenie „Konserwacja drewna w teorii i praktyce”. W ramach inicjatywy odbędą się warsztaty praktyczne oraz seria 4 wykładów online. Pierwsze wydarzenie - wykład „Konstrukcje drewnianych budynków” już 22 września 2021 r. Szkolenie organizowane jest we współpracy z Towarzystwem Opieki nad Zabytkami w Warszawie.

  >

  Druga odsłona kampanii społecznej Krajobraz Mojego Miasta - przeciwko betonozie.

  21 września 2021 r. o g. 12.00 odbędzie się druga odsłona akcji społecznej „Krajobraz Mojego Miasta” poprzez premierę filmu o tym samym tytule, który zostanie poprzedzony krótką debatą. Zaproszenie do dyskusji przyjęli prof. Magdalena Gawin – Wiceminister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, Generalny Konserwator Zabytków, Mariusz Czuba – Z-ca Dyrektora Narodowego Instytutu Dziedzictwa, dr Andrzej Siwek – Kierownik Oddziału Terenowego NID w Krakowie, ekspert w filmie KMM, Robert Gonera – aktor, prowadzący i narrator filmu KMM oraz Roman Marcinek – moderator, autor wielu publikacji o tematyce krajobrazu i dziedzictwa kulturowego, ekspert NID.

  >

  Architektura regionalna – rzeczywista potrzeba czy iluzja?

  Jaki powinien być nowoczesny dom, ale nawiązujący do tradycyjnych wzorców? 15 i 16 września 2021 r. Narodowy Instytut Dziedzictwa zaprasza na konferencję poświęconą tematyce architektury regionalnej: „Architektura regionalna – rzeczywista potrzeba czy iluzja”. Dyskusję na temat możliwości czerpania wzorców z tradycji we współczesnym budownictwie w krajobrazie wiejskim i podmiejskim będzie można śledzić w Internecie.

  >

  << <
  1 2 3 4 5
  > >>