DANE KONTAKTOWE
DANE TELEADRESOWE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przetrzymywanie moich danych osobowych niezbędnych do korzystania z materiałów serwisu przez NID zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

PRZYPOMNIJ HASŁO

<< < KALENDARIUM / 2012 / MAJ > >>

  DZIEDZICTWO
  KULTUROWE W REGIONACH

  mapa WYBIERZ WOJEWÓDZTWO
   
             
               
  AKTUALNOŚCI

  IV Kongres Kultury Regionów – podsumowanie

  W dniach 16-18. października 2018 r. odbywał się IV Kongres Kultury Regionów. Motywem przewodnim było UWODZENIE. Organizatorem konferencji było Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ przy wsparciu Województwa Małopolskiego, współorganizatorem – Narodowy Instytut Dziedzictwa.

  >

  III Gala Niematerialnego Dziedzictwa Kulturowego

  22 października br o g. 12.00 w Teatrze Stanisławowskim w Łazienkach Królewskich podczas uroczystej Gali prof. Magdalena Gawin Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Generalny Konserwator Zabytków wręczy decyzje wpisujące na Krajową listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego 15 zjawisk niematerialnego dziedzictwa kulturowego.

  >

  IV Kongres Kultury Regionów

  W dn. 16-18 października w Nowym Sączu odbędzie się IV Kongres Kultury Regionów. Tym razem motywem przewodnim spotkania będzie UWODZENIE, które w tradycyjnej kulturze ludowej wiąże się rytuałami, zaklęciami, charakterystyczną terminologią i zabawami, prowadzącymi w efekcie do nawiązania głębokiej więzi. Narodowy Instytut Dziedzictwa jest współorganizatorem tego przedsięwzięcia.

  >

  << <
  1 2 3 4 5
  > >>