DANE KONTAKTOWE
DANE TELEADRESOWE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przetrzymywanie moich danych osobowych niezbędnych do korzystania z materiałów serwisu przez NID zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

PRZYPOMNIJ HASŁO

INFORMACJE OGÓLNE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

    DLA WŁAŚCICIELI I ZARZĄDCÓW

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

      DLA SPECJALISTÓW

      Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

        << < KALENDARIUM / 2012 / KWI > >>

          DZIEDZICTWO
          KULTUROWE W REGIONACH

          mapa WYBIERZ WOJEWÓDZTWO
           
           
           
          Rozstrzygnięcie konkursu "Dom moich marzeń"
          2011-06-13

          Znamy już zwycięzców i wyróżnionych w konkursie plastycznym dla uczniów szkół podstawowych województwa warmińsko-mazurskiego „Dom moich marzeń”.

          Na konkurs plastyczny organizowany przez Stowarzyszenie Architektów Polskich SARP Oddział Olsztyn i Narodowy Instytut Dziedzictwa Oddział Terenowy w Olsztynie wpłynęło ponad 120 prac. Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród odbyło się na finisażu wystawy pokonkursowej „Twój dom – dialog z tradycją” (www.architektura.warmia.mazury.pl), w środę 8 czerwca 2011, w Galerii stary Ratusz WBP w Olsztynie.

          1Obraz_054.jpg 2Obraz_065.jpg 3Obraz_079.jpg
          fot. I. Bolińska-Walendzik, WBP w Olsztynie

          Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

          Do 6 czerwca 2011 (do godz.16) na konkurs wpłynęło 125 prac (102 prace w kategorii wiekowej I-III klasa szkół podstawowych oraz 23 prace w kategorii wiekowej IV-VI klasa szkół podstawowych)

          Jury obradowało tego samego dnia (6 czerwca 2011) w składzie:

          Ewa Rombalska (SARP O/Olsztyn)
          Joanna Piotrowska (NID OT w Olsztynie)
          Iwona Bolińska-Walendzik (Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie)
           
          Wyniki konkursu w kategorii wiekowej I-III klasa szkół podstawowych
          • I miejsce
            Iga Żegarska
            kl. II Złota SSP 101 w Olsztynie
             
          • II miejsce
            Kamil Olak
            kl. I c SP 25 w Olsztynie
             
          • III miejsce
            Kacper Skudlarz
            kl. I c SP 25 w Olsztynie
          WYRÓŻNIENIA:

          1. Amelia Czerwińska
          kl. Ia SP 19 w Olsztynie

          2. Ania Nowacka
          kl. II Złota SSP 101 w Olsztynie

          3. Zuzia Szcześniak
          kl. II Złota SSP 101 w Olsztynie

          4. Kacper Urban
          kl. IIc SP 7 w Olsztynie

          5. Jan Gonder
          kl. IIa SP 7 w Olsztynie

          6. Kacper Ulewicz
          kl. I b SP w Dywitach

          7. Jowita Łukaszewicz
          kl. III b SP 30 w Olsztynie

          8. Hanna Zofia Żuk
          kl. I b SP w Dywitach

          9. Łukasz Żółciński
          kl. I Diamentowa SSP 101 w Olsztynie

          10. Anna Bachry
          kl. II b SP 19 w Olsztynie

          Wyróżnienie specjalne za formę pracy – makietę „Domu moich marzeń” – otrzymały:

          11. Nel Olszewska
          kl. II SP 2 w Olsztynie

          12. Lea Olszewska
          kl. II SP 2 w Olsztynie

          Wyniki konkursu w kategorii wiekowej IV-VI klasa szkół podstawowych
          • I miejsce
            Julia Stefaniak
            kl. V SP 13 w Olsztynie
          • II miejsce
            Adam Kryczka
            kl. IV Kolorowa SSP 101 w Olsztynie
             
          • III miejsce
            Staś Świder

            kl. IVb SP 13 w Olsztynie
          WYRÓŻNIENIE

          1. Michał Zarecki

          kl. IV Tęczowa SSP 101 w Olsztynie